Teczka dla dzieci – jaką wybrać?

❤️ Kolorowanie, malowanie, rysowanie czy wyklejanie to nie tylko świetna zabawa dla dziecka i chwila spokoju dla rodzica, ale także możliwość rozwoju! Czynności te, związane z użyciem kreatywnych przyborów plastycznych pomagają w ćwiczeniu koncentracji oraz koordynacji najmłodszych. Są także wspaniałym sposobem na przygotowanie do nauki pisania, dzięki temu, że podczas kolorowania lub rysowania, dziecko uczy się trzymać, odpowiednio kredkę czy ołówek w ręce. ✍️
☝️ Dodatkowo, tworzenie pięknych i kolorowych prac plastycznych wycisza oraz jest bardzo dobrym sposobem na stres. Przy okazji, możemy w łatwy i przyjemny sposób nauczyć swoją pociechę nazywania i rozróżniania kolorów. To wszystko możesz zapewnić swojemu dziecku, zakupując dla niego zestaw artykułów plastycznych dla dzieci.
✅ W takim zestawie powinny znaleźć się kredki, kolorowe mazaki, farby dla dzieci w tubkach i blok rysunkowy, żeby móc na czymś tworzyć. Czy teraz nasuwa Ci się pytanie, gdzie chować potem, te wszystkie arcydzieła wychodzące spod ręki małego artysty?
➡️ Najlepszym wyjściem będzie zakup teczki, w której możesz schować wszystkie prace plastyczne, nie martwiąc się o ich zniszczenie lub o to, że będą rozrzucone po całym domu. Po latach będą one wzruszającą pamiątką, więc warto taką zapełnioną teczkę opisać, na przykład konkretną datą i zachować w głębi szafy, żeby po jakimś czasie móc wrócić do wspomnień. ⭐

 

Teczka z rączką dla dzieci 🖌

✔️ W pierwszej klasie podstawówki wielu z nas posiadało taką teczkę walizkę stworzoną specjalnie dla dzieci, do której można schować przybory do plastyki, gotowe prace artystyczne, ale też zeszyty i jakieś drobiazgi. Jeśli pierwszoklasista nie potrzebuje bardzo wielu przyborów na codzienne lekcje, teczka kuferek dla dzieci, może posłużyć jako mniejszy tornister, który wygodnie można nosić w jednej ręce.
☝️ Dzięki takiej teczce, dziecko może poczuć się odrobinę bardziej dorośle i pewnie. Kolorowe wzory i ulubieni bohaterowie, którzy znajdują się na teczkach, będą zachętą do ich noszenia.

➡️ W naszej ofercie znajdziesz teczki z rączką w rozmiarze A4, do których swobodnie zmieszczą się zeszyty, bloki rysunkowe, a także wszystkie niezbędne materiały plastyczne dla dzieci na plastykę lub zajęcia dodatkowe.
⭐ Teczki posiadają solidne rączki, które dobrze leżą w małej dłoni.
⭐ Modele, które u nas znajdziesz są solidne i odporne na szybkie zniszczenie czy obtarcie.
⭐ Dodatkowo, każda teczka ma specjalny zatrzask, dzięki któremu żaden zeszyt czy zagubiony, kolorowy flamaster z niej nie wypadnie.

Taka teczka z rączką może być alternatywą dla zwykłej, papierowej teczki ❗️

 

Teczka na prace plastyczne dla dzieci 🎨

✏️ Od momentu, w którym dziecko zaczyna uczęszczać do przedszkola, aż do ostatnich klas podstawówki, na zajęciach i lekcjach plastyki tworzy przeróżne dzieła, które później zabiera ze sobą do domu. Kartki na różne okoliczności, wycinanki, rysunki i kolorowanki – gdzie to wszystko schować ❓
✅ Najlepiej zaopatrzyć się w teczkę artystyczną dla dzieci, w której można schować wszystkie te prace i zachować je na przyszłość, na pamiątkę. Dobrym pomysłem jest opisywanie teczek według lat, żeby wiedzieć, z które roku są konkretne prace plastyczne.

➡️ W naszym sklepie internetowym posiadamy różne rodzaje teczek plastycznych dla dzieci. Znajdziesz w nim teczki w najprzeróżniejszych kolorach i wzorach, które z pewnością ucieszą młodsze, ale także starsze dzieci.
☝️ Taka teczka może być też świetnym rozwiązaniem dla starszych uczniów, ponieważ można w niej przechowywać wypracowania lub dyktanda, które odkryte po latach, mogą wywołać wiele śmiechu i radości.

🔥 Jeśli jeszcze nie zaopatrzyłeś swojego dziecka w artykuły plastyczne, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą przyborów plastycznych dla dzieci w naszym sklepie internetowym.

 

Teczki dla dzieci

 

Teczka na rysunki A3 dla dzieci 🎒

✍️ Na zajęciach plastycznych w szkole podstawowej uczniowie tworzą naprawdę ciekawe prace artystyczne, za pomocą ciekawych materiałów plastycznych dla dzieci. Czasami są to małe laurki, ale innym razem korzystają z większych kartek, które później ciężko przenieść do domu, bez uszkodzenia czy poplamienia.
⭐ Tu przychodzą z pomocą teczki na prace i rysunki dla dzieci, które dostępne są w ofercie naszego sklepu internetowego. Posiadamy różne rozmiary teczek, które pomieszczą nawet te największe arcydzieła.

➡️ Do teczki w rozmiarze A4 zmieścimy kartki o wymiarach 21x29,7cm oraz oczywiście, te mniejsze, na przykład laurki czy powycinane kwiatki bądź zdjęcia.
➡️ Na większe prace plastyczne posiadamy teczki A3 dla dzieci, do których możemy włożyć prace plastyczne w rozmiarze 29,7x42cm.
➡️ Większa teczka jest wygodniejszą opcją, ponieważ możemy wsadzić do niej również te mniejsze malowidła, ale może być nieporęczna dla młodszych dzieci, dlatego polecamy zaopatrzenie się w dwa rozmiary teczek.
➡️ Pragniemy także wspomnieć, że teczka w rozmiarze A3 przyda się także uczniom artystycznych szkół ponadpodstawowych, w których jest ona niezbędna do przechowywania rysunków, będących codziennością w takiej szkole.

❤️ W naszym asortymencie posiadamy wiele kolorów i wzorów teczek na rysunki dla dzieci. Każdy maluch, ale również starsze dziecko lub nastolatek z pewnością znajdzie odpowiedni dla siebie produkt.

 

Teczka z gumką dla dzieci

✏️ Dla przedszkolaka lub pierwszoklasisty idealnym wyborem na pierwszą teczkę bez rączki, będzie teczką z gumką. Taka teczka jest bardzo lekka, wygodna i można łatwo schować ją do tornistra lub wziąć do ręki.
✔️ Dodatkowo, teczka jest zaopatrzona w gumkę, która chroni przed otwieraniem się teczki i wypadaniem jej zawartości. Jest to świetna opcja na przechowywanie rysunków, kolorowanek, malunków lub innych prac plastycznych. Będzie także bardzo dobrym rozwiązaniem dla starszych uczniów lub młodzieży, którzy uczęszczają do liceum bądź technikum i muszą gdzieś przechowywać wypracowania lub arkusze z zadaniami maturalnymi.

🔥 W naszym sklepie internetowym posiadamy szeroki wachlarz teczek z gumką dla dzieci w rozmiarze A4 lub A3, w zależności od potrzeb. Teczka z gumką dla dzieci A4 będzie dobrym wyborem dla przedszkolaka i uczniów szkół średnich, a teczka w rozmiarze A3 sprawdzi się dla uczniów szkół podstawowych i młodzieży uczęszczającej do szkół plastycznych. Dla tych drugich posiadamy szeroki wybór artykułów plastycznych dla profesjonalistów, w tym farbki dla plastyków. 🔥

 

FAQ - PYTANIA I ODPOWIEDZI

Jaka teczka dla przedszkolaka?

Dla malucha, który chodzi do przedszkola lub zerówki, najlepszą opcją będzie teczka z gumką dla dzieci, ponieważ jest ona lekka i poręczna. Jest to idealny wybór, który pozwoli na przechowywanie prac plastycznych dziecka bez obaw o ich wybrudzenie czy zniszczenie. Dodatkowo, szeroki wybór kolorów i wzorów teczek jest ogromną zachętą dla małego artysty.

Jaka teczka dla dzieci?

Najlepszym wyborem dla dziecka jest teczka z gumką lub teczka z rączką dla dzieci. Pierwsza jest idealna do przechowywania rysunków czy kolorowanek. Nie zajmuje dużo miejsca, łatwo schować ją do kartonu czy wsunąć do szafy. Dziecko wygodnie może nosić ją do szkoły w tornistrze lub w ręce. Warto zastanowić się też nad teczką walizką z rączką dla dzieci, której można używać jako mały tornister i schować w niej zeszyty, przybory do plastyki i inne drobiazgi.

Jaka teczka dla dziewczynki?

W naszym sklepie internetowym posiadamy szeroki wybór teczek dla dzieci. Znajdziesz w nim wiele różnych kolorów, ale także wzorów z ulubionymi dziecięcymi bohaterami. Dziewczynki z pewnością znajdą teczki z kotkami czy księżniczkami, które uwielbiają.

Jaka teczka dla chłopca?

Chłopcy przepadają za niebieskimi, zielonymi czy czerwonymi kolorami różnych zabawek, ale też gadżetów czy przyborów szkolnych. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu, w którym posiadamy teczki na rysunki dla dziewczynek, ale też dla chłopców. Każdy chłopiec na pewno znajdzie teczkę w swoim ulubionym kolorze oraz z ukochanym bohaterem z bajki.