Malowanie obrazów po numerach

Chcesz namalować piękny obraz farbami, ale wydaje Ci się, że nie dasz rady ❓
  🎨 Malowanie po numerach jest opcją dla Ciebie.

Twoje dziecko nudzi się zwykłymi kolorowankami i rysowaniem ❓
  🎨 Sięgnij po zestaw obrazów z numerkami, który urozmaici czas Twoim pociechom.

➡️ W asortymentach wielu sklepów stacjonarnych oraz internetowych znajdziesz łatwiejsze opcje dla dzieciaków lub bardziej skomplikowane i wymagające wzory dla dorosłych.

 

Obrazy i kolorowanki z numerkami

Z pewnością kojarzysz małe i nieskomplikowane kolorowanki dla dzieci, które koloruje się według konkretnych cyferek, którymi są opisane kolory ❓
Malowanie po numerach jest ciekawszą i bardziej kreatywną alternatywą, ponieważ używa się do tego farbek i pędzli.

✅ W zestawach obrazów do malowania po cyfrach znajdują się:
⭐ płótno lub podobrazie, na którym są kontury całego obrazu, a każdy element opisany jest konkretną cyferką – numerki są również na słoiczkach z farbkami,
⭐ pędzel lub zestaw pędzli,
⭐ farbki z cyframi, które odpowiadają cyferkom na płótnie.

✅ Jest to cały komplet, który jest potrzebny do pomalowania całego obrazu. Malowanie po numerkach nie wymaga zdolności artystycznych, wystarczą jedynie chęci, zapał oraz cierpliwość.
Duże rozmiary obrazów zazwyczaj są bardziej skomplikowane i posiadają dużo detali, które trzeba dokładnie pomalować. Jest to naprawdę wspaniały sposób na odstresowanie oraz zrelaksowanie się po ciężkim dniu.

✅ Możesz wybrać także mniejszy rozmiar obrazu, który posiada większe elementy. W sklepach dostępne są przeróżne obrazy do malowania z cyferek, a pomalowane i oprawione w ramkę będą świetnie prezentowały się na ścianie.
Jest to także fajny pomysł dla dziecka – samo może namalować swój obraz, a później dumnie powiesić go nad biurkiem lub łóżkiem.

Malowanie Po Numerach

 

Malowanie po numerach dla dzieci

Malowanie numerami to dla dzieci duża frajda oraz nauka cierpliwości i dokładności.
✅Przy tej czynności dziecko ćwiczy motorykę małą oraz koncentrację, a dodatkowo ma z tego dużo radości. Jest to bardziej wymagający rodzaj kolorowanki, ponieważ potrzeba do tego umiejętności używania pędzla i farbek.

🖌 Dla dzieciaków dostępne są w sklepach mniejsze rozmiary obrazów, które posiadają duże elementy, łatwiejsze do pomalowania niż drobne detale. Najmłodsi na pewno ucieszą się z możliwości pomalowania swoich ulubionych bohaterów z bajek czy zwierzątek.

🖌 Dla starszych dzieci można wybrać większe formaty obrazów do malowania po numerkach, które posiadają drobniejsze i gęściej ułożone fragmenty obrazka.

 

Malowanie po cyfrach dla dorosłych

Malowanie własnych obrazów po numerkach jest fajnym rozwiązaniem na złagodzenie stresu po ciężkim dniu oraz psychicznym odpoczynkiem. Dla pasjonatów rysowania i malowania to także dobry sposób na stworzenie naprawdę pięknego dzieła sztuki.

🎨 Malowanie po numerach jest również idealne dla osób początkujących, które nigdy wcześniej nie miały okazji malować farbami po płótnie. Do malowania po cyfrach na szczęście nie trzeba być uzdolnionym plastycznie ani artystycznie – wystarczy, że będziesz malować po odpowiednich numerkach, odpowiednimi kolorami.
🎨 Obrazy po cyfrach skierowane w stronę osób dorosłych są zazwyczaj trudniejsze niż te dla dzieci, ponieważ cały obrazek podzielony jest na bardzo dużo malutkich fragmentów. Sprawia to, że musisz maksymalnie skupić się na obrazku. Jest to fajny pomysł na spędzenie wolnego czasu, przy filiżance kawy czy lampce wina.

Malowanie Obrazu Po Cyfrach

➡️ W sklepach internetowych oraz stacjonarnych, coraz częściej dostępne są obrazy do malowania po numerach.
Znajdziesz obrazy, które mają naszkicowane zarówno pejzaże i krajobrazy, ale także kwiaty czy zwierzęta.

 

Kolorowanki po numerach

🖍 Jeśli nie lubisz malować farbami albo nie masz miejsca, żeby rozłożyć się z całym zestawem do malowania po numerkach to kolorowanie po cyferkach jest dla Ciebie świetnym rozwiązaniem.

🖍 Musisz jednak posiadać przynajmniej podstawowy zestaw kredek lub mazaków, żeby móc pokolorować kolorowankę. Jest to fajna opcja zarówno dla dzieci, jak i osób dorosłych.
Dzieciaki mogą spędzić kreatywnie i w ciszy swój wolny czas, a dorośli zrelaksować się.

➡️ Kolorowanki po numerkach dostępne są w sklepach internetowych lub możesz znaleźć je na Internecie za darmo jako kolorowanki po numerkach do druku.

FAQ - PYTANIA I ODPOWIEDZI

Jak malować po numerach?

Wystarczy, że weźmiesz pierwszy kolor z brzegu i znajdziesz na obrazie taką samą cyferkę, jaką oznaczona jest farbka – maluj wszystkie elementy zaznaczone tym samym numerkiem. W zestawach do malowania po numerach zazwyczaj dołączone są szczegółowe instrukcje.

Malowanie po numerach – gdzie kupić?

Obrazy do malowania po cyfrach kupisz w sklepach stacjonarnych z artykułami plastycznymi lub w sklepach internetowych.